niedziela, 8 czerwca 2014

*Bez tytułu*

Zanim zacznę to chciałam zadedykować ten post Oldze, która ponoć lubi czytać mojego bloga, na którym nic nie piszę. Olgo ten post jest specjalnie dla cb ;*

Pewnie jesteście ciekawi co u mnie słychać. Albo nie jesteście ciekawi i pytacie z grzeczności. nie ważne, jak już się zabrałam do pisania to wszystko muszę wam opowiedzieć.
1. Chyba pójdę numerami, żeby o niczym n ie zapomnieć. Po pierwsze zbliża się koniec roku jak wszyscy wiecie więc jest strasznie dużo roboty, jakieś zaliczenia i batalie o jak najwyższe oceny.  Zresztą... każdy to chyba przechodzi :) Jeśli chcecie wiedzieć jakie mam oceny to nie jest z nimi jakoś tragicznie.
2. Małe stworzenie rosnące u mnie w domu, czyt. moja siostra, czyt. Ida, ma się bardzo dobrze. Jest bardzo wesołym i komunikatywnym dzieckiem. Rośnie jak na drożdżach i ma już... prawie 11 tygodni. Zdjęcie wam dam na koniec.
3. Było jedno foto, z którego zdjęcia was ominęły, ale nie bójcie się nadrobię to.
4. 13 w piątek ( :o ) jedziemy na wycieczkę klasową do Szczawnicy i wiosek do niej przyległych, więc na pewno zasypie was zdjęciami (przygotujcie się psychicznie)
5. Zanosi się na kilka imprez więc z nich zdjęcia tez dostaniecie
6. A propos muzyki, którą lubię wyszła nowa płyta Sabatonu - Heroes, którą wam gorąco polecam, bo jest absolutnie genialna
7. Bardzo się cieszę na wakacje (jak każdy chyba)
8. Jest już 14 a ja nic jeszcze dziś nie zrobiłam więc to byłoby na tyle. 
9. Jak coś ważnego mi się jeszcze przypomni to wam napisze <3
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za wszystkie komenty <3